Questo sito utilizza i cookie per fornire la migliore esperienza di navigazione possibile. Continuando a utilizzare questo sito senza modificare le impostazioni dei cookie o cliccando su "Accetta" permetti il loro utilizzo.

Chiudi

Kontaktoj

Fasado de Komplekso Vanvitelli

Informoj pri vizitoj kaj antaŭmendoj
Telefono kaj whatsapp 335 569 69 85
Retpoŝto didattica@museoomero.it

Oficejoj

Telefono 071 28 11 93 5
Retpoŝto info@museoomero.it
Horaro de funkciado de la oficejoj:
de lundo ĝis vendredo de 8.30 ĝis 13:00, marde kaj ĵaŭde ankaŭ de 15:00 ĝis 17:00.
En Aŭgusto nur matene de 8.30 ĝis 13:00.

Prezidejo: presidenza@museoomero.it
Sekretariejo: segreteria@museoomero.it
Komunikado: redazione@museoomero.it

Rektaj kontaktoj

Prezidanto kun direktora funkcio:
Aldo Grassini aldo.grassini@museoomero.it
Kunordigo kaj prezidanto-sekretariejo:
Annalisa Trasatti annalisa.trasatti@museoomero.it
Organiza sekretariejo kaj muzikaj servoj:
Maria Giulia Cester giulia.cester@museoomero.it
Edukada Fako:
Manuela Alessandrini manuela.alessandrini@museoomero.it
Anna Chiara Broggi annachiara.broggi@opera-coop.it
Maria Giulia Mengarelli mariagiulia.mengarelli@museoomero.it
Francesca Santi francesca.santi@museoomero.it
Komunikada Fako:
Monica Bernacchia monica.bernacchia@museoomero.it
Luca Bontempi: luca.bontempi@museoomero.it
Damiano Boriani damiano.boriani@museoomero.it
Alessia Varricchio alessia.varricchio@museoomero.it
Kolekto kaj tiflodidaktikaj servoj:
Massimiliano Trubbiani massimiliano.trubbiani@museoomero.it
Projektado:
Cristiana Carlini cristiana.carlini@museoomero.it
Akceptado:
Patrizia Calderone patrizia.calderone@museoomero.it
Tania Martini tania.martini@opera-coop.it
Daniela Donninelli daniela.donninelli@opera-coop.it